Sektöre 1986 yılında giren DİDAR BEBE VE GENÇ MÖBLE, 2004 yılından itibaren farklı bir anlayışla bebek ve genç odası mobilyaları üreten DİDAR BEBE ismiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız, üretimde kaliteden kesinlikle ödün vermeden bilgisayar teknolojisi ile estetik ve fonksiyonelliği birleştirerek, pazara çağdaş ve özgün ürünleri sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, 1500 metrekare showroomda BEBEK ODALARI, ÇOCUK ODALARI, GENÇ ODALARI, ÖZEL ORTOPEDİK YATAK, AKSESUAR ve PERDE ÇEŞİTLERİNİ sunmakta olup, mobilya ve perde sistemleri alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Kendi tasarımımız olan ürünlerimizde, Avrupa standartlarında E1 normlarında MDF, yonga levha, masif ve ahşap kaplama malzemeler ile üretim planlamasıyla yarı mamul hale getirilip, yüzey işlemlerinde EN71-3 (Safety of toys - Migration of some elements) standartına uygun sağlığa zararlı katkı maddesi bulunmayan su bazlı veya kurşunsuz Caparol - Akzo Nobel - Genç Kimya mobilya boya ve vernikleri kullanılarak boya işlemleri  deneyimli elemanlar ile üretim tamamlanmaktadır.

Tasarımlarımızda görsellik, işlevsellik, ergonomi, doğru ve kaliteli malzeme seçimi, dayanıklı ve kaliteli işçilikli ürünlerin yanı sıra, sağlıklı ürünler kullanılarak ürün bir bütün olarak ele alınmakta, anne baba ve gençlerimize çağdaş çizgi ve renklerde güvenli üretimler sunulmaktadır. Ürünlerimiz tasarım tescilli ve 2 yıl imalat garantilidir.

Şirket Profili
  • Geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca ve beğeniye cevap vermek
  • İmalatımızda güvenilirlik ve kaliteyi ön planda tutmak
  • Sektörümüzdeki trendleri talip ederek çağdaş ve özgün ürünler sunmak

  • Doğru malzeme seçimi ile kaliteli ürünler üretmek
  • Deneyimli kadromuzla taleplerinize hızlı cevap vermek
  • Kendi tasarımımız olan ürünlerle estetik, dekoratif ve fonksiyonel ürünler sunmak

Vizyonumuz
Misyonumuz